Wspieraj robiąc zakupy

POMAGAJ BEZPŁATNIE PRZEZ SERWIS FANIMANI.PL

Wspieraj nas robiąc zakupy online za pośrednictwem serwisu FaniMani.pl. Dzięki temu sklep, w którym zrobisz zakupy przekaże część ich wartości na nasze konto!

Teraz Fundacja Vis Maior może otrzymać darowiznę zawsze, gdy kupujesz coś w Internecie! Korzystaj z serwisu FaniMani.pl i dziel się dobrem.

Jak to zrobić?

  1. Wejdź na https://fanimani.pl/sklepy/ i wybierz sklep, w którym chcesz zrobić zakupy, wybierz Fundację Vis Maior z listy organizacji i zrób zakupy tak jak zawsze – dzięki temu otrzymamy część wartości Twoich zakupów jako darowiznę.
  2. Wejdź na https://fanimani.pl/fundacjavismaior, załóż konto, wskaż Fundację Vis Maior (dzięki utworzeniu konta będziesz mógł sprawdzać swoje darowizny od zakupów) i zrób zakupy w wybranym sklepie.
  3. Na telefonie: Pobierz aplikację FaniMani (Google Play, AppStore).

Korzystanie z serwisu fanimani.pl jest całkowicie bezpłatne. Możesz robić zakupy w ponad 1500 sklepach, a także przy okazji zamawiania jedzenia online czy rezerwacji noclegów. Część wartości każdego Twojego zakupu wykonanego za pośrednictwem FaniMani.pl trafi do naszej organizacji. Darowiznę aktywujesz jednym kliknięciem. To proste i bezpieczne rozwiązanie.

Z góry dziękujemy za Twoją pomoc.

 

Dla ułatwienia pobierz „Przypominajkę” od FaniMani, czyli specjalne rozszerzenie do przeglądarki internetowej, dzięki któremu nie musisz pamiętać o wejściu na stronę FaniMani.pl przed każdymi zakupami. „Przypominajka” wskazuje, który sklep jest partnerem FaniMani i automatycznie przypomina o aktywowaniu darowizny tuż przed zakupami. Dowiedz się więcej. Dodatkowo – gdy już założysz konto i będziesz mieć „Przypominajkę” – wejdź na https://fanimani.pl/podaruj1zl/ i zaloguj się, a wtedy otrzymamy 1zł darowizny!