PRZYJMIJ PSA PRZEWODNIKA

Na chodniku stoi pies przewodnik. Kobieta trzyma go za sztywny uchwyt. Na uchwycie znajduje się napis: Nie zaczepiaj, pracuję, pies asystujący.

Jesteś osobą niewidomą i chciałbyś/chciałabyś otrzymać psa przewodnika? Zgłoś się do nas.

Nadal prowadzimy nabór w ramach projektu „Budowa kompleksowego systemu szkolenia i udostępniania osobom niewidomym psów przewodników oraz zasad jego finansowania” współfinansowanego ze środków europejskich w ramach POWER Działanie 4.1.

Zapraszamy osoby z całej Polski, które chciałyby otrzymać psa przewodnika, do wypełnienia ankiety i przesłania zgłoszenia.

Formularze i regulamin dostępne są poniżej.

Zgłoszenia przesyłać można drogą elektroniczną na adres: d.blank@fundacjavismaior.pl.

W razie pytań prosimy kontaktować się z koordynatorką projektu, dostępną pod nr telefonu 731 808 710.