SZKOLENIE DLA OSÓB UBIEGAJĄCYCH SIĘ O PSA PRZEWODNIKA

Poruszasz się przy pomocy białej laski? Chcesz przemieszczać się jeszcze sprawniej i bezpieczniej? Kochasz zwierzęta i potrafisz o nie dbać? Zastanawiasz się nad współpracą z psem przewodnikiem?

Jeśli na powyższe pytania Twoja odpowiedź brzmi TAK, to ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie!

Już wczesną jesienią planujemy szkolenie dla osób ubiegających się o psa przewodnika. Poprzedzi je wcześniejszy proces kwalifikacyjny zakończony uczestnictwem w jesiennym szkoleniu. Jeśli chcesz wziąć w nim udział, wypełnij ankietę znajdującą się TU i prześlij ją na adres d.blank@fundacjavismaior.pl do 16 września 2022.

W razie pytań prosimy kontaktować się z koordynatorką ds. przekazywania psów przewodników, dostępną pod nr telefonu 731 808 710.

Działanie realizowane w ramach projektu „Budowa kompleksowego systemu szkolenia i udostępniania osobom niewidomym psów przewodników oraz zasad jego finansowania” współfinansowanego ze środków europejskich w ramach PO WER Działanie 4.1.