1,5% podatku

FUNDACJA VIS MAIOR KRS 0000136590

Prosimy o wskazanie Fundacji Vis Maior w zeznaniu podatkowym. Zebrane środki zostaną przekazane na szkolenie psów przewodników dla osób niewidomych i słabowidzących.

Ikona przekazania 1,5% podatku.

Pies przewodnik, to pies specjalnie wyszkolony do pracy z osobą niewidomą lub słabowidzącą. Ułatwia sprawne poruszanie się, zapewnia poczucie bezpieczeństwa, otwiera na większą aktywność, niezależność i zapewnia wsparcie w codziennym życiu. To nie tylko oczy opiekuna z niepełnosprawnością, ale często też nieoceniony przyjaciel.

Przekaż swój 1,5% podatku na szkolenie psów przewodników.

Twoja pomoc przełoży się na wsparcie osób niewidomych, które otrzymają świetnie wyszkolone, szczęśliwe psy. Bo to dzięki psom przewodnikom i ich codziennej pracy, osoby niewidome i słabowidzące stają się bardziej aktywne, pewne siebie, mogą bezpiecznie podróżować, dojeżdżać do pracy, czy na uczelnię. Osoby, które do tej pory poruszały się wyłącznie z białą laską, po otrzymaniu wsparcia psa przewodnika określają tę zmianę jak możliwość przesiadki z malucha do mercedesa! Pewność i samodzielność w poruszaniu się są szczególnie ważne obecnie, w czasie pandemii i dobie dystansu społecznego, kiedy to osoby, które nie widzą pozostają w izolacji, mają ograniczony dostęp do usług i nie mogą liczyć na bliski kontakt z innymi.

PROSIMY – WPISZ W DEKLARACJĘ PODATKOWĄ KRS 0000 136 590.

Jeśli jesteś na emeryturze, lub otrzymujesz rentę też możesz nam pomóc! Wypełnij oświadczenie PIT-OP i prześlij do swojego Urzędu Skarbowego ? w ten sposób Twój 1,5% podatku trafi do Fundacji Vis Maior.  Więcej informacji TU.

Możesz też skorzystać z bezpłatnego programu do rozliczenia swojej deklaracji PIT TU.