Fot. Ilona Socka

Paulina Socka

Zespół

Do moich obowiązków w Fundacji należą kontakty z uczestnikami szkoleń, tworzenie i planowanie treści na fundacyjnego Facebooka, a także prowadzenie baz danych.

Ukończyłam liceum profilowane ekonomiczno-administracyjne. Tuż po maturze podjęłam naukę na kierunku terapia uzależnień. Niestety, znaczne pogorszenie się wzroku spowodowało, że musiałam zmienić plany. W 2019 roku wzięłam udział w projekcie „Kurs na samodzielność” organizowanym przez Fundację Vis Maior, a od czerwca 2020 roku jestem jej pracownikiem.

Wiem, jak trudna jest droga ku samodzielności, dlatego cieszę się, że pracuję w miejscu, w którym mogę pomagać osobom stojącym dopiero na jej początku.

Choć praca niewątpliwie sprawia mi przyjemność, nie zawsze jest lekko. W wolnych chwilach lubię więc zrelaksować się przy dobrej książce, wybrać na wycieczkę tandemem lub spotkać ze znajomymi. Ponad wszystko jednak kocham muzykę i śpiew!