vis18
Fot. Maria Juraszek

Andrzej Matuszyński

Zespół

Z wykształcenie jestem psychologiem ze specjalizacją z psychologii reklamy i marketingu, ukończyłem także podyplomowe studia coachingu, skończyłem również wiele kursów i szkoleń z zakresu marketingu i zarządzania. Pracowałem w spółkach mediowych i technologicznych, takich jak: Eurozet (nadawca Radia Zet, Antyradia, Chillizet, Meloradia), Cyfrowy Polsat (platforma satelitarna), ITI Neovision, gdzie zajmowałem stanowiska w obszarze marketingu, promocji, obsługi klientów i zarządzania.

Pracę w Fundacji uważam za mój wkład w budowanie społeczeństwa obywatelskiego, w którym potrafimy aktywnie działać, samoorganizować się, osiągać wyznaczone cele bez impulsu ze strony władzy państwowej. Należę do pokolenia transformacji ustrojowej w Polsce, chciałbym żyć w wolnym, demokratycznym kraju. Ostatnie lata pokazują, że demokracja i społeczeństwo obywatelskie wymagają uważności i ciągłej pracy.

Co lubię? Kawę – lubię ją pić i zaparzać na różne sposoby. Odpoczynek blisko natury – piesze wycieczki, pływanie na kanadyjce po Bugu. Prywatnie: mąż, ojciec dwóch dorosłych córek.