Współpraca z partnerami

Wybierając Fundację Vis Maior na partnera działań społecznych, pomagają Państwo wspierać osoby niewidome i słabowidzące. Razem możemy docierać do potrzebujących i przyczyniać się do pozytywnych zmian w życiu konkretnych osób!

Zapraszamy do współpracy Partnerów, którzy będą mogli udzielić wsparcia finansowego, merytorycznego lub materialnego.

• Dzięki Państwa zaangażowaniu będziemy mogli realizować dedykowane projekty wspierające osoby niewidome oraz przygotowywać do pracy przyszłe psy przewodniki.
  • Możemy także przeprowadzić przeznaczone dla pracowników szkolenia (np. w zakresie obsługi niewidomego klienta), warsztaty integracyjne oraz zajęcia dla dzieci.

Wspólnie możemy działać na rzecz osób, które nie widzą. Zapraszamy!

• Naszą Fundację można wspierać również poprzez platformę BENEVITY.

Zachęcamy także do wspierania szkolenia przyszłych psów przewodników, które bezpłatnie przekazujemy osobom niewidomym.

KONTAKT: Aby uzyskać więcej informacji o możliwościach współpracy, prosimy dzwonić pod numer tel. 22 370 28 75 lub pisać na e-mail: wspieram@fundacjavismaior.pl.

WSPIERAJĄ NAS:

Logo Canon - na białym tle czerwony napisLogo kodano.pl by szkla.com - na białym tle grafitowe napisy, kropki w kolorze pomarańczowym    Logo acaisoft