DAROWIZNA JEDNORAZOWA

W Polsce żyją ponad 2 miliony osób z dysfunkcją wzroku. Ich codzienność to przełamywanie stereotypów i pokonywanie barier, wciąż brakuje też systemowych rozwiązań, które pozwalałyby na uzyskanie potrzebnego wsparcia.

Dlatego od dwudziestu lat działamy na rzecz osób niewidomych i słabowidzących – zarówno w sposób bezpośredni, zapewniając bezpłatnie pomoc w pokonywaniu trudności codziennego życia, jak i realizując działania rzecznicze i edukacyjne. Szkolimy też psy przewodniki, które ułatwiają sprawne poruszanie się, zapewniają poczucie bezpieczeństwa, dają większą niezależność i wspierają aktywność.

Dzięki Twojej pomocy będziemy mogli zrobić więcej.

Docenimy każdą, nawet niewielką darowiznę, bo razem z innymi wpłatami pozwoli nam skutecznie wspierać osoby, które nie widzą. Twoja pomoc jest naprawdę ważna.

OPINIE

"Na Zako czekałem dokładnie dwa lata. Dziś już wiem, że absolutnie warto było czekać na tak idealnie dobranego i wyszkolonego psa. Ten czekoladowy chesapeake bay przebojem zdobył nie tylko moje serce. (?) Zako jest bardzo spokojnym i delikatnym psem. Również w pracy doskonale sprawdza się ten jego spokój, świetna pamięć i zdolność oceny sytuacji."

Krzysztof

?W minionym roku miałam możliwość skorzystać z projektu Wizyty Domowe, który realizowany był przez Fundację Vis Maior. Zdecydowałam się na zdalne szkolenie z obsługi komputera i urządzeń mobilnych. (...) Trochę się obawiałam, czy szkolenie zdalne będzie konstruktywne, czy uda mi się opanować gesty, pobrać i zainstalować różne aplikacje?Nie wiem, kto okazał się rewelacyjnie zdolny - ja, czy instruktor? Nauczyłam się bardzo dużo. Iphone przestał być dla mnie tajemniczym urządzeniem. Odkryłam jego zalety i możliwości. Dzisiaj wiem, że może mi bardzo ułatwić codzienne funkcjonowanie, że oferuje szeroki wachlarz pomocnych aplikacji. Dziękuję za już i proszę o więcej?

Alicja

PRZELEW INTERNETOWY

Wsparcie cykliczne możesz odwołać w każdej chwili.
Wystarczy, że napiszesz do nas wiadomość na adres: anulowanie-wplaty@fundacjavismaior.pl
KWOTA WPŁATY:
godzina specjalistycznego szkolenia przyszłego psa przewodnika
indywidualna lekcja bezwzrokowej obsługi komputera lub nauki poruszania się z białą laską dla osoby niewidomej
miesięczny koszt karmy dla przyszłego psa przewodnika
DANE WPŁACAJĄCEGO:

PRZELEW TRADYCYJNY

ODBIORCA:

FUNDACJA VIS MAIOR
UL. BITWY WARSZAWSKIEJ 1920R. 10
02-36 WARSZAWA

95 1500 1126 1211 2008 8380 0000
SANTANDER BANK POLSKA S.A.

TYTUŁ WPŁATY:

DAROWIZNA NA CELE STATUTOWE

PRZELEW ZAGRANICZNY

IBAN:
PL95 1500 1126 1211 2008 8380 0000
SWIFT: WBKPPLPP

PRZELEW TRADYCYJNY

ODBIORCA:

FUNDACJA VIS MAIOR
UL. BITWY WARSZAWSKIEJ 1920R. 10
02-36 WARSZAWA

95 1500 1126 1211 2008 8380 0000
SANTANDER BANK POLSKA S.A.

TYTUŁ WPŁATY:

DAROWIZNA NA CELE STATUTOWE

PRZELEW ZAGRANICZNY

IBAN:
PL95 1500 1126 1211 2008 8380 0000
SWIFT: WBKPPLPP

OŚWIADCZENIA:

Administratorem danych osobowych jest Fundacja Vis Maior z siedzibą w Warszawie, przy ul. Bitwy Warszawskiej 1920r. 10, KRS: 0000 136 590, REGON: 015278749, NIP: 525 22 535 42 reprezentowana przez zarząd.

Przekazując darowiznę oświadczasz, że zapoznałeś(-aś) się z Polityką Prywatności Fundacji w zakresie celu i sposobów przetwarzania danych osobowych darczyńców oraz przysługujacych Ci praw.

Polityką prywatności i wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

regulamin darowizn.

OSTATNIE WPŁATY

darczyńca

WPŁATA ANONIMOWA

150 ZŁ
darczyńca

WPŁATA ANONIMOWA

1 ZŁ

DODATKOWE INFORMACJE

ODLICZENIE DAROWIZNY OD PODATKU

Przypominamy, że wpłaty darowizn bezpośrednio na konto Fundacji można odliczyć od podatku przy rozliczaniu PIT. Podatnicy, którzy chcą skorzystać z ulgi z tytułu darowizny na organizację pożytku publicznego do swojej deklaracji podatkowej muszą dołączyć formularz PIT/O. Prosimy o zachowanie dowodu wpłaty darowizny na rachunek bankowy.