1% podatku

Drodzy Przyjaciele Fundacji Vis Maior,

nadszedł czas rozliczeń z fiskusem, dlatego jak co roku chcemy Was prosić o przekazanie swojego 1% podatku Fundacji Vis Maior. Takie wsparcie przełoży się na realne działania.

Każda kwota ma znaczenie i oznacza pomoc dla potrzebujących!

W zeszłym roku otrzymaliśmy 8 282,90 zł, które przeznaczyliśmy na realizację warsztatów usamodzielniających dla osób niewidomych   i słabowidzących oraz szkolenie psów przewodników.
W tym roku mamy podobny cel, dlatego prosimy Was o wsparcie naszej misji.

Z Waszą pomocą zrobimy więcej!

KRS 0000 136 590

Co zrobić, żeby przekazać 1% Fundacji Vis Maior?

• Wpisz KRS 0000 136 590 w odpowiednie pole swojego rozliczenia podatkowego.

Możesz:

• Wypełnić swój e-PIT w serwisie podatki.gov.pl

Po wejściu na Twój e-PIT  zaloguj się, a następnie wpisz w odpowiedniej rubryce deklaracji nasz numer KRS 0000 136 590.

Wejdź:  Twój e-PIT

• Skorzystać z bezpiecznego programu PITax.pl

Ten program ma już wpisany nasz KRS, rozliczenie można wypełnić i wysłać online do Ministerstwa Finansów lub pobrać na dysk komputera i samodzielnie wydrukować.

Wejdź: Fundacja Vis Maior – 1% z PITax.pl – KRS 0000136590

• Przekazać KRS 0000 136 590 księgowej.

Uwaga, jeśli jesteś emerytem lub rencistą również możesz przekazać 1% podatku! Wystarczy w tym celu złożyć do swojego Urzędu Skarbowego bardzo krótkie oświadczenie PIT-OP i podać w nim KRS 0000 136 590.

Wejdź:  PIT-OP

Dziękujemy!