Podziękowania

Bardzo dziękujemy wolontariuszce Bernadetcie Wiśniewskiej za szefowanie kolejnemu wyjściu na wystawę „Pompeje. Życie w cieniu wulkanu”. Pani Bernadetta świetnie sprawdziła się jako skarbnik i – ogólnie mówiąc – kierownik wycieczki. Dzięki jej zaangażowaniu całe zwiedzanie przebiegło sprawnie i miło.

Serdecznie dziękujemy wolontariuszkom – Ani Krasy i Kasi Sawickiej – za pomoc podczas pikniku „Aktywni i mobilni”, który odbył się w sobotę 20 czerwca 2015. Obie dziewczyny świetnie wspierały nas w ogarnianiu przestrzeni – zachęcały gości do odwiedzenia naszego stoiska i broniły psa przewodnika przed ich nadmiernym podziwem.

Dziękujemy,

Magdalena Raczyńska i Joanna Witkowska

Dziękujemy Ani Miętus i Arturowi Aksamitowi za poprowadzenie spotkania podróżniczego o Gruzji w dniu 11 czerwca br.

Obydwoje w bardzo interesujący sposób podzielili się z nami swoją wiedzą i przeżyciami, jakich doświadczyli podczas pobytu w tym pięknym kraju. Mogliśmy usłyszeć wiele ciekawostek oraz obejrzeć piękne fotografie.

Dziękujemy za zaangażowanie i poświęcony czas!

Dziękujemy Organizatorom Wystawy pt: „Pompeje. Życie w cieniu wulkanu’” za umożliwienie nieodpłatnego zwiedzenia Wystawy w dniu 30 maja 2015 r.

Spacer po Wystawie przysporzył osobom niewidomym i słabowidzącym wielu niezapomnianych wrażeń. Mogli oni poznać historię powstania antycznego miasta Pompeje; usłyszeć grzmot i poczuć wybuch Wezuwiusza oraz zrozumieć ideę działania zjawisk przyrody.

Osobne podziękowania składamy Panu Patrykowi, który
z zaangażowaniem oprowadził nas po multimedialnej Wystawie.

W tym miejscu również dziękujemy naszym wolontariuszom – Ani Zalewie i Jurkowi Cichockiemu za pomoc podczas zwiedzania.

Podziękowanie dla firmy „Medait” za kurs pierwszej pomocy

Dziękujemy firmie „Medait” za pomoc w zorganizowaniu szkolenia z pierwszej pomocy W dniu 23 maja 2015 r.

Szczególne podziękowania pragniemy przekazać instruktorkom szkolenia: Pani Justynie Dynowskiej i Pani Basi Karaśkiewicz za profesjonalny przebieg kursu, zaangażowanie oraz przekazaną wiedzę.

Osoby niewidome i słabo widzące uczestniczące w szkoleniu są pod ogromnym wrażeniem poziomu zajęć.

Osobne podziękowanie składamy również Panu Przemysławowi Maciążkowi za miłą współpracę.

Dziękujemy Dyrekcji Centrum Rekreacyjno-Sportowego na warszawskich Bielanach za umożliwienie kontynuacji kursu nauki pływania na korzystnych warunkach cenowych w nowym 2015 roku.

Dzięki Państwa dobrej woli osoby niewidome i słabo widzące będą mogły rozwijać swoje umiejętności pływackie oraz poprawiać kondycję fizyczną. Jest to doskonała forma rehabilitacji.

W tym miejscu pragniemy również podziękować Panu Konradowi Węgierakowi – instruktorowi pływania za chęć prowadzenia zajęć, profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdego
z uczestników.

Dziękujemy za życzliwość i otwartość!

Bardzo dziękujemy wolontariuszom z firmy Allianz Polska za graficzne przygotowanie oraz wykonanie drukowanych zaproszeń na konferencję Fundacji Vis Maior „Laska pies i GPS”.

Wdzięczni jesteśmy też wolontariuszom, którzy pomagali zarówno w przewiezieniu potrzebnego sprzętu, jak i podczas trwania konferencji.

Bez Państwa dobrej woli i zaangażowania nie bylibyśmy w stanie tak sprawnie zorganizować całego wydarzenia.

Dziękujemy Dyrekcji Centrum Nauki Kopernik za przekazanie puli nieodpłatnych biletów na film pt: „Na skrzydłach marzeń”. Pokaz odbył się w dniu 19 listopada 2014 r.

Możliwość obejrzenia filmu przysporzyła osobom niewidomym i słabo widzącym wielu niezapomnianych wrażeń. Mogli oni poznać historię oraz zrozumieć ideę działania pojazdów lotniczych.

Serdeczne podziękowania składamy również Pani Joannie Kucharskiej za dobrą współpracę, życzliwość i otwartość.

Dziękujemy Dyrekcji Teatru Capitol za przekazanie tańszych biletów na spektakl pt: „Zdrówko” w dniu 5 listopada 2014 r.
Cieszymy się, że Państwa placówka tak chętnie wspiera naszą działalność statutową, oferując możliwość uczestnictwa w spektaklach. Tego typu oferty są dla osób niewidomych i słabowidzących okazją do częstszego wychodzenia z domu oraz poszerzania swoich zainteresowań.
Dziękujemy za długoletnią owocną współpracę i życzliwość!

Dziękujemy Dyrekcji Filharmonii Narodowej za przekazanie puli tańszych biletów na „Koncert Kameralny”, który odbył się 18 listopada 2014 r.
Dzięki Państwa dobrej woli, osoby niewidome i słabo widzące mogły spędzić niezapomniany wieczór przy dźwiękach muzyki poważnej.

Dziękujemy za życzliwość i otwartość!

Dziękujemy Dyrekcji Centrum Rekreacyjno-Sportowego na warszawskich Bielanach za umożliwienie kontynuacji kursu nauki pływania na korzystnych warunkach cenowych.

Dzięki Państwa dobrej woli osoby niewidome i słabo widzące mogą aktywnie korzystać z tej formy rehabilitacji – pogłębiać swoje umiejętności pływackie oraz poprawiać kondycję fizyczną.

W tym miejscu pragniemy również podziękować Panu Konradowi Węgierakowi – instruktorowi pływania za chęć prowadzenia zajęć, profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdego z uczestników.

Dziękujemy za życzliwość i otwartość!

Dziękujemy Magdalenie i Grzegorzowi Kubalskim za przeprowadzenie spotkania podróżniczego o Meksyku w dniu 18 września br.
Nasi goście w bardzo ciekawy sposób podzielili się swoją wiedzą i przeżyciami, jakich doświadczyli podczas pielgrzymki do tego kraju.
Dziękujemy za zaangażowanie i poświęcony czas!

Dziękujemy panom Remigiuszowi Płoszańskiemu oraz Krzysztofowi Ciurzyńskiemu za pokaz techniki walki judo. Na spotkaniu mieliśmy okazję przekonać się, że ten rodzaj sportu jest jak najbardziej dostępny dla osób niewidomych i słabo widzących. Panowie wykonując daną figurę, szczegółowo opisywali każdy chwyt, ruch…

Bardzo dziękujemy za zaangażowanie i poświęcony czas.

Za nami kolejne szkolenie dla kandydatów na posiadaczy psów przewodników. Jak zwykle, w kwestiach organizacyjnych dzielnie wspierali nas wolontariusze.

Bardzo serdecznie dziękujemy Marcie Kubowskiej, Marcie Krawczyk, Jolancie Stockinger, Agnieszce Stypczyńskiej oraz Dariuszowi Kupieckiemu z firmy Allianz Polska.

Wdzięczni jesteśmy też Dominice Winczurze, Agnieszce Lewandowskiej, Weronice Zielony, Marcie Łupińskiej, Emilii Roszczyk, Remigiuszowi Kawale oraz Krzysztofowi Żeńcy.

Dzięki Państwa wsparciu uczestnicy bezpiecznie dotarli na i z warsztatów, a konsultacje indywidualne przebiegały sprawnie i spokojnie.

Szczególne podziękowania kierujemy do Marty Lewickiej, która była z nami podczas całego szkolenia, wspomagając nas swoją energią, zmysłem organizacyjnym i dobrym humorem.

Serdecznie dziękujemy Dyrekcji Rozrywkowego Centrum Miasta „Hulakula” za możliwość nieodpłatnego udziału w zajęciach na ściance wspinaczkowej pod okiem instruktora.

Jesteśmy wdzięczni za życzliwość i otwartość!

Bardzo dziękujemy  Dyrekcji Centrum Nauki Kopernik za umożliwienie nieodpłatnego zwiedzania obiektu w dniu 15 kwietnia 2014 r.

Dzięki Państwa dobrej woli nasi beneficjenci mogli w wyjątkowy sposób spędzić wtorkowe popołudnie, poszerzając swoją wiedzę z zakresu astronomii, techniki itp.

W tym miejscu serdecznie dziękujemy Pani Joannie Kucharskiej za miłą współpracę oraz pomoc w organizowaniu fundacyjnych wyjść do CNK.

Osobne podziękowania kierujemy do naszych wolontariuszy: Michała Markiewicza – koordynatora grupy, a także do Joanny Krawczyk i Weroniki Zielony.

Drodzy mieszkańcy bloku przy ul. Cieszkowskiego 1/3

Serdecznie dziękujemy Wam, że Fundacja „Vis Maior” mogła pracować w Waszej społeczności przez osiem lat. Obecnie przenieśliśmy się do lokalu przy ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. 10, który pozwoli nam jeszcze pełniej rozwinąć naszą działalność.

Wdzięczni jesteśmy Wam za otwartość i życzliwość oraz Gotowość do współpracy.

Prezes Zarządu Fundacji „Vis Maior”

Jolanta Kramarz

Wraz z Zespołem

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do realizacji tak skomplikowanego przedsięwzięcia jak przeprowadzka biura Fundacji „Vis Maior”.

Jesteśmy wdzięczni osobom, które:

Pomagały przy pakowaniu,

Przewoziły nasze rzeczy i meble do nowej siedziby,

Pomagały przy sprzątaniu i urządzaniu nowego biura.

Dziękujemy:

Paniom: Arlecie Kamińskiej, Dominice Jakubowskiej, Ewie Zadrożnej, Sylwii Pilarskiej-Detari

Oraz panu Marianowi Antoszkowi ze współpracownikami.

Serdecznie dziękujemy Pani Dyrektor Annie Szymczak z Centrum  Rekreacyjno-Sportowego, Warszawa Bielany za umożliwienie kontynuacji kursu nauki pływania na bardzo korzystnych warunkach cenowych!
   Dzięki Pani dobrej woli nasi beneficjenci  mogą konntynuować naukę pływania i aktywnie korzystać z tej formy rehabilitacji.
   Osobne podziękowania składamy również Panu Konradowi Węgierakowi – instruktorowi pływania za bardzo profesjonalne podejście do zajęć i do każdego uczestnika kursu.
   Dziękujemy za życzliwość i otwartość!

W piątek 6 grudnia przez cały dzień kręciliśmy filmy poświęcone obsłudze osób niewidomych w bankach. Z tego miejsca chcemy bardzo gorąco podziękować aktorom, którzy zagrali w pełni profesjonalnie, a przy tym całkowicie bezpłatnie. Podziękowania niechaj przyjmą:

Aneta Lejman – za rolę pracowniczki banku, w tym także tej złej!

Robert Zarzecki – za brawurową interpretację roli ochroniarza w banku.

Łukasz Bagiński – za rolę człowieka pełnego marzeń, na którego drodze staje niewiedza urzędników.

Eliza Rycembel – za niezwykły i ciepły głos z offu.

Jolanta Kramarz – za rolę dobrze ustawionej niewidomej klientki.

Dziękujemy także pani dyrektor Ewie Waszkiewicz, która użyczyła nam miejsca do kręcenia filmu w warszawskim oddziale Narodowego Banku Polskiego. O premierze obu filmów poinformujemy, gdy tylko będą dostępne.

Serdecznie dziękujemy  Pani Dyrektor Annie Szymczak z Centrum Rekreacyjno-Sportowego w Dzielnicy Bielany za możliwość kontynuowania zajęć z wykwalifikowanym instruktorem na pływalni przy ul. Conrada. Cieszymy się, że beneficjenci Fundacji „Vis Maior” mogą korzystać z zajęć w bardzo atrakcyjnej cenie.

Wdzięczni jesteśmy również Panu Konradowi Węgierakowi za profesjonalne prowadzenie zajęć na basenie oraz za wielką życzliwość i otwartość wobec osób z dysfunkcją narządu wzroku.

Bardzo dziękujemy wolontariuszce – Dominice Jakubowskiej – za odręczne wypisanie zaproszeń na doroczną konferencję Fundacji „Vis Maior”. Doceniamy poświęcony czas i wkład w budowanie dobrych relacji naszej fundacji z innymi instytucjami.

Serdecznie dziękujemy Pani Joannie Kacperczyk za profesjonalne poprowadzenie, w dniu 11 września 2013 roku, czwartego spaceru śladami Jana III Sobieskiego  pt: „Miłość i bliscy”.

 

Bardzo dziękujemy Monice Marcelewicz, Agnieszce Miler i Radosławowi Cercie za uczestnictwo w bielańskim Pikniku Sportowo-Profilaktycznym 7 września 2013.

Wszystkie wymienione osoby profesjonalnie i z zaangażowaniem reprezentowały fundację, przyczyniając się tym samym do szerzenia idei pracy z psem przewodnikiem.

 

Pragniemy podziękować wolontariuszkom Annie Zwolińskiej i Paulinie Musiał za pomoc uczestnikom sobotniego szkolenia dla edukatorów w dotarciu do fundacji i na dworzec, co oszczędziło im stresu związanego z poruszaniem się w nowym, nieznanym miejscu. Dziękujemy również Natalii Mikielskiej za obecność na szkoleniu i pomoc w zmaganieach z biurokracją, która jest nieodłączną częścią tego typu spotkań. Dzięki jej dokładności i spostrzegawczości udało się uniknąć mniejszych i większych pomyłek przy wypełnianiu dokumentów. Uczestnicy szkolenia mogli liczyć na jej pomoc w odnalezieniu się w miejscu, którego przecież nie znali.

Raz jeszcze serdecznie dziękujemy.

Zespół Fundacji „Vis Maior”

 

Pragniemy serdecznie podziękować wolontariuszkom:

Agnieszce Miller

Justynie Czupryniak

Paulinie Musiał

Karinie Pokrywce

Anecie Lejman

Julii Lejman

Natalii Mikielskiej

Monice Kudźbie

za zaangażowanie podczas szkolenia dla kandydatów na posiadaczy psów przewodników –  za pomoc w dotarciu na miejsce noclegu i do Fundacji, a także za obecność podczas samego szkolenia. Dzięki Wam zajęcia przebiegły bardzo sprawnie. Uczestnicy czuli się pewniej, wiedząc, że mogą liczyć na pomoc w nieznanym miejscu.

Szkolenie odbywało się w weekend,a więc tym bardzieji jesteśmy Wam wdzięczni za poświęcony czas.

Mamy nadzieję, że było to dla Was ciekawe doświadczenie i że mogłyście dowiedzieć się więcej o tym, jak funkcjonują osoby niewidome i jak pracje pies przewodnik.

Dziękujemy za zrozumienie dla naszych działań, otwartość i poświęcony czas.

Zespół Fundacji „Vis Maior”

***

Dziękujemy Pani Patrycji Żołędowskiej za profesjonalne poprowadzenie trzeciego już spaceru tematycznego śladami Jana III Sobieskiego w dniu 21 sierpnia 2013 roku.

***

logo studio

 

Dziękujemy Dyrekcji Teatru Studio za ponowne nawiązanie  współpracy na nowych, równie korzystnych warunkach :)

  ***

 

Dziękujemy Pani Przewodnik – Joannie Kacperczyk za oprowadzenie po Muzeum Pałac w Wilanowie w dniu 31 lipca 2013 r.

Drugi spacer po wystawie „Primus Inter Pares” był również bardzo ciekawy i profesjonalnie przygotowany pod kątem osób niewidomych.

***

Dziękujemy Pani Marcie Walewskiej z Muzeum Pałac w Wilanowie za miłą i serdeczną współpracę oraz umożliwienie tańszego zwiedzenia Muzeum Pałac w Wilanowie w dniu 3 lipca 2013 r.

Dziękujemy Pani Paulinie Żołędowskiej za oprowadzenie naszej grupy na pierwszym spacerze tematycznym po wystawie „Primus Inter Pares” – śladami Jana III Sobieskiego w dniu 3 lipca 2013 r.

***

Bardzo dziękujemy Pani Marcie Woźniak, która w dniu 30 czerwca 2013, wraz ze swoim psem przewodnikiem Wedlem, wzięła udział w pikniku promującym pracę psów w Grodzisku Mazowieckim. Pani Marta z zaangażowaniem opowiadała o działalności Fundacji „Vis Maior” i przybliżała uczestnikom ideę pracy z psem przewodnikiem. Razem z Wedlem zaprezentowali też swoją współpracę na zaimprowizowanym torze przeszkód.

 

Serdecznie dziękujemy naszym wolontariuszkom: Justynie Czupryniak i Annie Zwolińskiej za pomoc podczas pikniku House for Animals w dniu 22 czerwca 2013. Wdzięczni jesteśmy również Marcie Woźniak, która otrzymała od nas psa i razem z nim wzięła udział w imprezie, promując naszą działalność.

Wszystkie osoby wykazały się profesjonalizmem i zaangażowaniem.

 

Dziękujemy Bogusławie Harazim-Piekarskiej za poświęcony czas i czynny udział w zajęciach dla instruktorów orientacji przestrzennej oraz młodzieży w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym dla Dzieci Niewidomych w Laskach. Warsztaty dotyczyły pracy z psem przewodnikiem.

Dziękujemy Pani Agnieszce Cupryjak ze stadniny „Agmaja” za długą i cenną współpracę.

Bardzo serdecznie dziękujemy Dyrekcji Teatru Rampa za nieodpłatne przekazanie dwóch biletów na sztukę pt: „Mistrz i Małgorzata” w dniu 25 maja 2013 r. Podwójne zaproszenie zostało przekazane Panu Jackowi Zadrożnemu, który wygrał w konkursie na naszym fundacyjnym facebooku. Państwo Zadrożni są bardzo zadowoleni, że udało im się wyjść do teatru, a w zapewnieniu opieki nad dziećmi pomogła fundacja.

Serdecznie dziękujemy Pani Monice Krzemińskiej, pracującej w warszawskim zoo, za poprowadzenie tam spotkania poznawczo-edukacyjnego w dniu 14 maja 2013 r.

Dzięki przedstawionym eksponatom osoby niewidome i słabo widzące miały możliwość dotykowego poznania wyglądu egzotycznych zwierzaków oraz ptactwa.

Jesteśmy bardzo wdzięczni za poświęcony czas i przekazanie mnóstwa ciekawych informacji.

Dziękujemy również Pani Agnieszce Boruckiej – kierownik Działu Dydaktycznego, za  umożliwienie nieodpłatnego zwiedzenia salki dydaktycznej z eksponatami ptactwa oraz zwierząt egzotycznych.

Serdecznie dziękujemy Pani Elżbiecie Nogalskiej za  przekazanie 1% podatku na wsparcie naszych działań fundacyjnych.

 

Bardzo dziękujemy Dyrekcji Teatru „Capitol” za wsparcie naszego facebookowego konkursu – podarowanie dwóch bezpłatnych biletów na spektakl pt: „Dwie połówki pomarańczy” w dniu 17 kwietnia 2013 r.

 

Pragniemy serdecznie podziękować panom  Damianowi Pietrasikowi i Piotrowi Szumskiemu z Quality Studio za nieodpłatne nagranie spotu o fundacji emitowanego w Polskim Radiu. Dzięki niemu informacja o naszych działaniach  trafi do szerszego grona odbiorców. Spot jest też ważnym elementem prowadzonej przez nas kampanii jednoprocentowej.

Dziękujemy za profesjonalne podejście, zrozumienie dla naszych działań oraz poświęcony czas.

 

Serdecznie dziękujemy Panu Waldemarowi Witkowskiemu za pokrycie kosztów zamieszczenia ogłoszeń o przekazaniu naszej fundacji 1% podatku w dwóch radomskich gazetach.

 

Gorąco dziękujemy Panu Dariuszowi Kupieckiemu za bardzo ciekawie poprowadzone spotkanie o Ziemi Świętej, które odbyło sie 21 marca 2013 r.

Dzięki barwnej opowieści Pana Dariusza,mogliśmy przenieść się do tego ciekawego regionu, poznać historię, kulturę oraz wiele  interesujących miejsc.

Wszyscy uczestnicy spotkania byli bardzo zadowoleni!

Jeszcze raz dziękujemy!!!

 

Serdecznie  dziękujemy Dyrekcji kina Luna za udostępnienie po korzystnych cenach biletów na seanse filmowe

 

Pragniemy serdecznie podziękować panu Dariuszowi Kupieckiemu, paniom Anieli Fadlej oraz Oldze Gruszczyńskiej za pomoc w przygotowaniu kampanii1%. Pan Dariusz i pani Olga służyli nam swoją wiedzą i profesjonalizmem w przygotowaniu tekstów wykorzystywanych podczas jej trwania. Bardzo cenne okazały się również wskazówki pana Dariusza przy wyborze czasopism, w których zostaną zamieszczone informacje o naszej fundacji. Artystycznemu zmysłowi pani Anieli zawdzięczamy plakat, który zamieściliśmy na Facebooku.

Dziękujemy za zrozumienie dla naszych działań i poświęcony czas.

Zespół Fundacji „Vis Maior”

Wdzięczność wyrażamy Pani Joannie Kucharskiej z Centrum Nauki Kopernik za nieodpłatne udostępnienie naszym beneficjentom i pracownikom dwudziestu jeden wejściówek do Centrum, dzięki czemu mogliśmy zwiedzić to niezwykle interesujące miejsce.

Serdecznie dziękujemy wolontariuszkom: Dominice Jakubowskiej, Oli Baranowskiej i Monice Ryjak, które pomysłowo i z zaangażowaniem starały się pokazać osobom niewidomym poszczególne eksponaty.

Godna uznania była również postawa animatorów, szczególnie pana z galerii „Człowiek i środowisko”, który, dzięki szkoleniu, jakie przeprowadziliśmy dla animatorów, fachowo, profesjonalnie i sympatycznie towarzyszył nam w oglądaniu wystawy.

Serdecznie dziękujemy Panu Tomaszowi Doboszowi  – właścicielowi klubokawiarni „Sauna Marszałka” – za miłą współpracę  w trakcie przygotowań do balu karnawałowego, na którym bawiliśmy się 9 lutego 2013 r. Była to bardzo dobra i sprawna współpraca. Dziękujemy za życzliwość i otwartość. 

 Dziękujemy naszym wolontariuszom za pomoc i zaangażowanie w przygotowaniach zabawy karnawałowej: Karinie Pokrywce – za profesjonalne poprowadzenie  części zabawowej balu  wypełnionej fantastycznymi konkursami; Monice Ryjak – za wsparcie  przygotowań organizacyjnych; Dominice Jakubowskiej – za pomoc w zrobieniu zakupów przed balem; Michałowi Markiewiczowi – za pomoc niektórym uczestnikom w dotarciu ze stacji metra na miejsce oraz aktywną pomoc w trakcie trwania  zabawy karnawałowej.

 Dziękujemy również wszystkim za udział w zabawie karnawałowej, za fantastyczne stroje oraz wspaniałą atmosferę!!!

joanna_logo W imieniu Zarządu Fundacji „Vis Maior” dziękujemy firmie Laboratorium Kosmetyczne „Joanna” za przekazanie zestawów kosmetycznych, którymi  zostali obdarowani niewidomi uczestnicy fundacyjnych projektów na balu karnawałowym w dniu 9 lutego 2013 r. W ten sposób wyraziliśmy  uznanie dla ich wysiłku na drodze  do rehabilitacji. Serdecznie dziękujemy!!!

Podziękowania dla warszawskiego kina LUNA. Serdecznie  dziękujemy Dyrekcji kina Luna za udostępnienie po korzystnych cenach biletów na seanse filmowe’.
Bardzo serdecznie dziękujemy naszemu nieocenionemu wolontariuszowi Arturowi Aksamitowi, który nie tylko serwisuje nasz, delikatnie mówiąc, niemłody sprzęt komputerowy, ale również ratuje nas w innych sytuacjach kryzysowych. Dziś, na przykład, pożyczył samochód i przewiózł rzeczy potrzebne nam na jutrzejszy bal karnawałowy.

Dziękujemy Pani Magdzie Dobrowolskiej za wywiezienie z fundacji niepotrzebnego sprzętu elektronicznego na tzw. Elektrośmietnisko.

Serdecznie dziękujemy Panu Grzegorzowi Soszce za poprowadzenie ekscytującego  spotkania z wężami :-) w dniu 18 stycznia 2013 r.

Wdzięczność wyrażamy Pani Anieli Fadlej za opracowanie i wykonanie logo naszej fundacji. Pani Aniela służyła nam nie tylko swoją wiedzą i profesjonalizmem, lecz także artystycznym smakiem i poczuciem piękna. Dziękujemy również panu Łukaszowi Kucharskiemu za pomoc w opracowaniu naszego logotypu i przygotowanie księgi znaków.

Jesteśmy wdzięczni za zrozumienie dla naszych działań, zaangażowanie i poświęcony czas.

Doceniając wysiłek i profesjonalizm Pana Łukasza zamieszczamy link do strony, na której można znaleźć projekty graficzne jego autorstwa.

http://thedesigner.pl/

Serdecznie dziękujemy Panu Mikołajowi Śnieżawskiemu za przygotowanie i przeprowadzenie spotkania w dniu 7 stycznia 2013 r. na temat  profilaktyki zdrowia pt:”Konsekwencje zdrowotne i społeczne związane z używaniem wyrobów tytoniowych”.

Fundacja „Vis Maior” wyraża głęboką wdzięczność firmie GFK Polonia, a w szczególności Pani Julii Sapocińskiej, za nieodpłatne przygotowanie i wykonanie badania typu omnibus dotyczącego postrzegania osób z dysfunkcją wzroku w społeczeństwie – ich kompetencji i możliwości. Badanie zostało przeprowadzone jako podsumowanie projektu „Zobaczcie nas 2012, promującego aktywne uczestnictwo osób niewidomych i słabowidzących w życiu społecznym i zawodowym. Pani Julia Sapocińska, przygotowując ankietę, wykazała się niezwykłą wrażliwością i otwartością na sprawy tej grupy osób. Dzięki badaniu mogliśmy przekonać się, że osoby niepełnosprawne wzrokowo są coraz lepiej postrzegane społecznie, choć ciągle jeszcze wiele jest w tym względzie do zrobienia.

Serdecznie dziękujemy Dyrekcji Muzeum Pałacu w Wilanowie za możliwość nieodpłatnego zwiedzenia Muzeum w dniu 3 grudnia 2012 r.

Dzięki Państwa dobrej woli nasi beneficjenci – osoby niewidome i słabowidzące – mogli wyjątkowo spędzić poniedziałkowy poranek: rozbudzając swoją ciekawość, ucząc się oraz uczestnicząc w rozmowach na temat historii Królewskiego Pałacu.

Osobne podziękowania składamy pracownikom wystaw tematycznych, którzy z energią i zaangażowaniem opowiadali o królewskim rodzie, profesjonalnie opisując pokazywane ekspozycje. Nasi beneficjenci, z wielkim zainteresowaniem oglądali każdy eksponat.

Fundacja „Vis Maior:: pragnie bardzo podziękować za pomoc podczas konferencji, która odbyła się 5 grudnia wolontariuszom:

Justynie Marcinkiewicz , Karinie Pokrywce, Michałowi Matrybie, Markowi Lewandowskiemu, Maciejowi Wilkowi, Paulinie Łebkowskiej, Małgorzacie Kowalskiej, Damianowi Jaśkowskiemu, Adamowi Baranowskiemu, Edycie Woźniak.

Dziękujemy za życzliwość, otwartość i zaangażowanie.

Podziękowania należą się również osobom, które pomagały w przygotowaniach do konferencji: Paulinie Musiał, Monice Palacz, Karinie Pokrywce, Dari Struż, Michałowi Markiewiczowi oraz wolontariuszom ze Studenckiego Biura Wolontariatu Akademii Pedagogiki Specjalnej.

Serdecznie dziękujemy Dyrekcji Rozrywkowego Centrum Miasta „Hulakula” za regularne przesyłanie gratisowych voucherów uprawniających do korzystania z torów w kręgielni.

Serdecznie Dziękujemy Dyrekcji Muzeum Chopina za podarowanie puli darmowych biletów upoważniających do zwiedzenia obiektu muzealnego w dniu 6 listopada 2012 r. .

Osobne podziękowania kierujemy do pracowników , którzy z dużą energią i zaangażowaniem oprowadzali nas po poszczególnych poziomach Muzeum, opowiadając o życiu i twórczości tego wybitnego kompozytora.

Dziękujemy pani Lucynie Linde z firmy SAP Polska za profesjonalne przygotowanie papieru firmowego, umożliwienie jego wydrukowania, a przede wszystkim za życzliwość i otwartość.

Serdecznie dziękujemy dzieciom ze szkoły podstawowej nr 285 przy ul. Turmonckiej 20 w Warszawie oraz ich rodzicom za zebranie i przekazanie na rzecz fundacji kwoty dwieście pięćdziesiąt złotych i dziesięć groszy.

Serdecznie dziękujemy Dyrekcji Teatru Capitol za  atrakcyjną ofertę  spektakli w

okresie wakacji oraz chęć dalszej współpracy.

Fundacja „Vis Maior” serdecznie dziękuje za przekazanie nam darmowych biletów wstępu na seans filmowy pt: „Galileusz – potęga teleskopu” w dniu 2 września 2012

Dzięki Państwa dobrej woli, nasi beneficjenci – osoby niewidome i słabowidzące – mogły wyjątkowo spędzić niedzielne popołudnie: rozbudzając swoją ciekawość oraz poszerzając wiedzę na temat astronomii.

Dziękujemy!!!

Serdecznie dziękujemy przyjaciołom i współpracownikom Fundacji “Vis Maior” oraz wolontariuszom, bez których nasz udział w IV Paradzie Labradorów Velvet nie byłby możliwy. Wdzięczność wyrażamy: Anecie Lejman, Paulinie Łukaszewskiej, Joannie Pawlik, Monice Marcelewicz, Aleksandrze Baranowskiej, Adamowi Baranowskiemu, Ludwice Borzymek, Dominice Sokołowskiej, Marlenie Tolak, Paulinie Musiał, Michałowi Markiewiczowi, Annie Budzińskiej i dr Maciejowi Bekierowi z gabinetu weterynaryjnego “Uprzejmy Łoś” oraz Dorocie Krynickiej i Izabeli Bogdanowicz z firmy Sap Polska. Raz jeszcze dziękujemy i mamy nadzieję, że spotkamy się za rok.

Dziękujemy Panu Łukaszowi Kucharskiemu za pomoc w opracowaniu logo naszej fundacji i przygotowanie księgi znaków.

Jesteśmy wdzięczni za zrozumienie dla naszych działań, zaangażowanie i poświęcony czas.

Doceniając wysiłek i profesjonalizm pana Łukasza zamieszczamy link do strony, na

której można znaleźć projekty graficzne jego autorstwa:

http://thedesigner.pl/

Zespóły Fundacji „Vis Maior” i Fundacji „Pies Przewodnik” wyraża głęboką wdzięczność Marcie Lempart za porady prawne, wszechstronną pomoc merytoryczną oraz ogromną życzliwość.

Serdecznie dziękujemy Pani Elżbiecie Nogalskiej z Australii za przekazanie darowizny na rzecz naszej Fundacji.

Dziękujemy Pani Małgorzacie Waszewskiej za  możliwość skorzystania z promocyjnego seansu w jaskini solnej Eden w dniu 10.03.2012 r.

Dziękujemy  Marcie Lempart za ciekawe poprowadzenie spotkania podróżniczego o Chinach w dniu 13.03.2012 r.

„Zespół Fundacji „Vis Maior” serdecznie dziękuje Fundacji BRE Banku za wsparcie projektu: Niewidomi bezpieczni w stolicy 2011″, dofinansowanego ze środków Urzędu m.st. Warszawy. Dzięki niemu

- udało nam się zrealizować 11 spotkań grupowych dla osób niewidomych oraz 3 wycieczki.

- 24 osoby uczyły się i doskonaliły umiejętności w zakresie orientacji przestrzennej, czyli samodzielnego przemieszczania się z wykorzystaniem białej laski.

Fundacja „Vis Maior” pragnie serdecznie podziękować wolontariuszom:

Annie Krzemień i Łukaszowi Piątkowskiemu z firmy SAP, a także Annie Izdebskiej, Patrycji Buziewicz, Darii Struż, Jolancie Kobus za pomoc i zaangażowanie podczas konferencji ?Wiele potrafię bezwzrokowo? Szczególne podziękowania należą się naszym czworonożnym Przyjaciołom: Redowi, Brysiowi, Rolowi i Maggie, bez udziału których konferencja by się nie odbyła. To oni zainspirowali nas do opowiedzenia o tym jak bardzo pies przewodnik pomaga osobie niewidomej w prowadzeniu aktywnego i samodzielnego życia.

Wszystkim gościom dziękujemy za przybycie i cierpliwe wysłuchanie tego, co chcieliśmy przekazać.

Serdecznie dziękujemy Panu Michałowi Sobierajowi za możliwość zwiedzenia Zamku Królewskiego.

Osobne podziękowania składamy Panu Przewodnikowi, który z wielką pasją i zaangażowaniem oprowadził nas po Salach Królewskich profesjonalnie opisując  oglądane pomieszczenia oraz dostarczając nam nowej, ciekawej wiedzy historycznej.

Serdeczne podziękowania dla pana Pawła Pakuły, dzięki któremu nasi beneficjenci mogli zwiedzić Muzeum Wojska Polskiego.

Osobne podziękowania należą się również Panu Przewodnikowi, który z wielką pasją i zaangażowaniem oprowadził nas po obiekcie muzealnym.

Serdeczne podziękowania dla pana Pawła Pakuła, dzięki któremu nasi beneficjenci mogli zwiedzić Muzeum Wojska Polskiego.

Osobne podziękowania należą się również Panu Przewodnikówi, który z wielką pasją i zaangażowaniem oprowadził nas po obiekcie muzealnym.

Serdecznie dziękujemy Arturowi Aksamitowi za sprawowanie opieki informatycznej nad naszą Fundacją oraz podarowanie nowoczesnego komputera stacjonarnego.

Podziękowania dla Andrzeja Matuszyńskiego i Anety Lejman za pomoc przy tworzeniu i umacnianiu marki Fundacji „Vis Maior”.

Podziękowania dla Łukasza Kucharskiego za pomoc przy zaprojektowaniu logo Fundacji.

Dziękujemy Ewie Zadrożnej za pomoc w prowadzeniu profilu Fundacji na Facebbok’u.

Dziękujemy Marcie Lempart, Oli Rusak z Towarzystwa Przyjaciół Głuchoniewidomych i Jackowi Zadrożnemu z Fundacji Instytut Rozwoju Regionalnego za cenne porady i doradztwo oraz działania na rzecz integracji środowiska organizacji pozarządowych działających na rzecz osób niepełnosprawnych.

Dziękujemy kierownictwu stadniny „Agmaja” za zaproszenie na ognisko oraz gratisowe przejażdżki konne.

10 sierpnia 2011 r.

Składamy serdeczne podziękowania Dyrekcji i Zespołowi Pracowników Radia Kampus, które objęło patronat medialny nad organizowanym przez fundację „Vis Maior” 26 sierpnia 2011 roku piknikiem zatytułowanym „Okiem Psa”.

Serdecznie dziękujemy wymienionym osobom, firmom i instytucjom:

Dziękujemy wszystkim osobom za udział w niedzielnej wycieczce do Powsina. Na szczególne słowa podziękowania zasługują:

Marcin Zieliński – przewodnik wycieczki,

Krzysztof Kaperczak, który z wielką pasją oprowadził nas po Ogrodzie Botanicznym w Powsinie,

Joanna Gniadzik dzięki staraniom której mieliśmy dobrze wypieczone kiełbaski,

Anna Grzelak, która przyjechała do nas aż z Białegostoku,

Magda Dębińska dzieki której mieliśmy wygodne i dobre miejsce do grilowania,

Emilia Roszczyk – organizator wycieczki.

Serdecznie dziękujemy Anecie Lejman i Andrzejowi Matuszyńskiemu za wspieranie naszej Fundacji. Dzięki ich fachowej wiedzy w dziedzinie marketingu możemy o wiele skuteczniej promować nasze działania.

Bardzo Wam dziękujemy za życzliwość, otwartość i poświęcony czas.

Zespół Fundacji „Vis Maior”

Bardzo dziękujemy Domowi Spotkań z Historią za życzliwość i otwartość na potrzeby osób niewidomych w czasie realizacji projektu „Wędrówki po niewidocznej Warszawie”.

Dzięki niemu niewidomi mieli niepowtarzalną okazję wielozmysłowego poznania historii przedwojennej, wojennej i powojennej stolicy.

Mogli zobaczyć wiele rzeczy, które do tej pory były dla nich niedostępne.

Fundacja „Vis Maior” bardzo dziękuje Dyrekcji „HULAKULA” za przekazane gratisowe vouchery bowlingowe.

Serdecznie dziękujemy dyrekcji Teatru Bajka za otwartość i chęć współpracy z naszą Fundacją oraz za umożliwienie jednorazowego wejścia gratis na spektakl pt:”Zamknij oczy i myśl o Anglii”.

Fundacja „Vis Maior” bardzo serdecznie dziękuje Mazowieckiemu Teatrowi Muzycznemu im.Jana Kiepury za udostępnienie biletów na sztuki teatralne oraz miłą współpracę

Fundacja Vis Maior bardzo dziękuję Dyrekcji Teatru Polskiego, Teatru Studio, Teatru Dramatycznego, Teatru Żydowskiego, Teatru Powszechnego za współpracę oraz udostępnianie tańszych biletów

Dziękujemy Dyrekcji Kina Kultura za współpracę oraz udostępnianie tańszych biletów na seanse filmowe.

Dziękujemy Dyrekcji i Kierownictwu Basenu przy ul. Inflanckiej 8 za przekazanie darmowych karnetów

Gorąco dziękujemy Centrum Sportowemu „Dwie Wieże” za współpracę, przemiły kontakt a przede wszystkim umożliwienie naszym beneficjentom uczęszczania na ściankę wspinaczkową.

Strona internetowa Centrum Sportowego „Dwie Wieże” www.2wieze.pl adres: ul. Marywilska 42e, Warszawa

Serdeczne podziękowania dla KSP Polonia Warszawa za pozwolenia i pomoc w przeprowadzeniu zbiórki pieniężnej przed meczem drużyny piłki nożnej.

W szczególności gorąco dziękujemy panom: Dariuszowi Purzyckiemu, Radosławowi Majdanowi i Wojtkowi Kosteckiemu za przychylność, entuzjazm i całokształt współpracy.

Dziękujemy oczywiście kibicom za hojność i pomoc organizacyjną przy kweście.

Serdecznie dziękujemy fundacji BRE Banku za wsparcie finansowe naszego projektu „Pies – mądry GPS 2″.

Dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli przekazać nam 1% swojego podatku dochodowego!

Wyrazy wdzięczności dla wszystkich życzliwych nam osób, w szczególności tych, którzy wspomagają nas materialnie:)

Serdeczne podziękowania dla fundacji AGORA za bezpłatne umieszczanie ogłoszeń naszej fundacji w prasie.

Dziękujemy panu Krzysztofowi Bukowskiemu za przekazanie naszej fundacji biurka.

Wyrazy szacunku, wdzięczności i uznania dla:

Studenckiego Biura Wolontariatu Akademii Pedagogiki Specjalnej

partnera i współorganizatora Konferencji w 2010 roku.

Dziękujemy wam z całego serca, bez was tej konferencji by nie było!

Podziękowania dla osób które pomogły w zorganizowaniu i przeprowadzeniu konferencji Fundacji „Vis Maior” 7 maja 2010

Uprzejmie dziękujemy osobie, która znalazła kartę miejską Ani Miętus wraz z wizytownikiem, i odesłała zgubę na adres fundacji.

Podziękowania dla pana Marka Wasilewskiego za przeprowadzenie w naszej fundacji szkolenia BHP.

Gorąco dziękujemy firmie Allianz za całokształt współpracy i wspieranie naszej fundacji.

Dziękujemy za organizowanie warsztatów ekonomicznych.

Szczególnie wdzięczni jesteśmy panu prezesowi Pawłowi Dangelowi, i naszym Aniołom Strużom: pani Oldze Gruszczyńskiej, pani Ewie Krzyżanowskiej i przede wszystkim panu Dariuszowi Kupieckiemu.

Serdecznie dziękujemy pani Katarzynie Murawskiej.

Dziękujemy panu Jackowi Santorskiemu.

Serdeczne podziękowania dla Agaty z Londynu za wykonanie projektu plakatu/banneru naszej fundacji.

Serdeczne podziękowania dla Agnieszki Prus ( www.agnieszkaprus.pl ) za wykonanie  projektu graficznego ulotek.

Serdeczne podziękowania dla klubu piłkarskiego „Polonia Warszawa” – za umożliwienie nam przeprowadzenia zbiórki publicznej w trakcie meczu stołecznej Polonii z Koroną Kilece.

Dziękujemy kibicom Polonii za hojne wsparcie naszej akcji.

Dziękujemy wolontariuszom: Agacie, Joli i Michałowi.

Dziękujemy firmie AVON za przekazanie nam kosmetyków, które stanowiły znaczną część prezentów na wigilii naszej fundacji.

Dr Malcolm Quigley bardzo dziękujemy za udzielenie wsparcia finansowego Fundacji „Vis Maior”. Uzyskane od Pana pieniądze pozwolą nam na zakup najpotrzebniejszego nam obecnie sprzętu, czyli faxu. Dzięki temu usprawnimy prace biurowe i będziemy mogli efektywniej pomagać osobom niepełnosprawnym, przede wszystkim niewidomym na rzecz których działamy. Pozostała część darowizny zostanie przeznaczona na wydatki bieżące, co pozwoli nam na zachowanie płynności finansowej.

Serdeczne podziękowania dla Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego za dofinansowanie projektów fundacji „Vis Maior”: „Języki obce – pomocą w pracy i życiu niewidomych” oraz „Komputer przyjazny niewidomym”.

Fundacja „Vis Maior” pragnie wyrazić swoją wdzięczność i bardzo serdecznie podziękować sponsorom: Państwowemu Funduszowi Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych oraz Fundacji BRE Banku za sfinansowanie Warsztatów Rehabilitacyjnych dla Osób Niewidomych. Dzięki Państwa wsparciu 20 osób niewidomych i słabo widzących miała możliwość przez 2 tygodnie uczestniczyć w zajęciach rehabilitacyjnych w Ośrodku Rehabilitacyjno Wypoczynkowym w Chłopach koło Mielna. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy.

Pani Julii Kluczyńskiej z Federacji Mazowia za nieocenioną pomoc prawną, zaangażowanie i cierpliwość.

Panu Łukaszowi Kaczmarkowi za wolontarystyczną pomoc informatyczną.

Pani Kasi Słowikowskiej za zaprojektowanie nowego loga Fundacji.

Panu Jarosławowi Bartynie za wolontarystyczną pomoc, wsparcie i zaangażowanie w sprawy fundacji oraz opracowanie nowego loga w formie cyfrowej.

Panu Stanisławowi Gadomskiemu za nieodpłatne przekazanie psa z rodowodem, który zostanie przeszkolony i będzie pracował jako przewodnik osoby niewidomej.

Stowarzyszeniu „Otwarte Drzwi” i Ośrodkowi Wsparcia dla Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną za przekazanie trzech monitorów komputerowych.

Stowarzyszeniu „Bank Drugiej Ręki” za pośrednictwo w przekazaniu nam kompletu mebli biurowych z Ambasady Niemiec oraz za komputery z monitorami.

Firmie Candy Polska Sp. z o.o. za nieodpłatne przekazanie sprzętu AGD na potrzeby Fundacji.

Dla tłumaczy:

Agnieszki Rapacz,

Karoliny Krawczyk,

Kamili Paszkiet,

Agaty Staniak,

Bartosza Czekały,

Anny Rykały,

za przetłumaczenie na język angielski tekstów ze strony internetowej Fundacji oraz za owocną i rzeczową współpracę,

Panu Konradowi Łukaszewiczowi z firmy ECE za przekazanie nam drukarki laserowej. To dla nas wielki prezent, który bardzo usprawnił naszą pracę.

Panu Michałowi Gotardowi za przekazanie drukarki.

Panu Wojciechowi Zielińskiemu, który założył w naszej fundacji sieć komputerową.

Pani Agnieszce Wesołej, która w naszej fundacji odbywała przygotowanie zawodowe za pomoc w bieżących sprawach i za zaangażowanie we współpracę z osobami niewidomymi.

Pani Annie Miętus za współpracę i zaangażowanie w działania Fundacji

Pani Krystynie Kocerbie i Panu Karolowi Marcinkowskiemu za pomoc przy planowaniu i tworzeniu nowych projektów.

Pani Joannie Górskiej z Urzędu Gminy Żoliborz za wsparcie, życzliwość i radę,

Paniom które z wielkim zaangażowaniem pracują nad naszymi rozliczeniami i obsługą finansowo – księgową,

Szkole Liderów i firmie Impact Polska za owocną współpracę,

Temulen Tsogtsaikhan za bardzo duże zaangażowanie w czasie imprez i wyjazdów organizowanych przez fundacje oraz za częstą pomoc i radę,

Pani Ewie Kurowickiej za bezinteresowną inicjatywę poprowadzenia zajęć z języka angielskiego w ramach wolontariatu oraz tłumaczenie tekstów na naszą stronę internetową,

Wszystkim naszym Wolontariuszom bardzo gorąco dziękujemy:

Anna Skórzyńska,

Tomek Skórzyński,

Kasia Hoffman,

Maria Zakrzewska,

Kasia Zienkiewicz,

Ania Stępień,

Hanna Porczyk,

Dorota Mossakowska,

Jolanta Kobus,

Teresa Gołębiewska,

Natalia Mikielska,

Anna Kwiatkowska,

Sylwia Pilarska,

Hanna Porczyk,

Kaja Matczak,

Paulina Ostrowska,

Marzena Szcześniak,

Temulen Tsogtsaikhan.

Serdecznie dziękujemy Bankowi Gospodarki Żywnościowej w Warszawie za przekazanie na rzecz naszej Fundacji mebli, co pozwoliło nam szybko rozpocząć działalność w nowej siedzibie.

Szczególne podziękowania za pomoc i życzliwość składamy Panu Edwardowi Bońkowskiemu oraz Panu Zbigniewowi Czernikiewiczowi.

Z Fundacją „Vis Maior” współpracuje od dłuższego czasu radny Gminy Żoliborz Pan Ryszard Mazurkiewicz, który wspiera nas w działalności i wspomaga radą. Pragniemy bardzo podziękować Panu Mazurkiewiczowi za zaangażowanie w trudne sprawy osób niewidomych, a także pomoc w znalezieniu i wynajęciu nowej siedziby Fundacji.

W swojej pracy korzystaliśmy z pomocy merytorycznej pani dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej Anny Wiśniewskiej – Mucha. Serdecznie dziękujemy za życzliwe wsparcie.

Cieszymy się bardzo z podarowanego nam nowego zestawu komputerowego od firmy Exorigo. Dziękujemy serdecznie. Sprzęt będzie służył osobom niewidomym i znacznie ułatwi nam pracę.

Dziękujemy Pani Dyrektor Teresie Dederko oraz Pracownikom Czytelni Braillowskiej Zarządu Głównego Polskiego Związku Niewidomych za miłą współpracę i umożliwienie przeprowadzenia kursów języka niemieckiego.

Paniom:

Annie Kowalskiej,

Joannie Kozłowskiej,

Ewie Łuszczyńskiej – Jankowskiej,

Lucynie Pastewskiej,

Agnieszce Sadowskiej,

Marcie Szkieli,

Monice Woźniak,

Beacie Sucheckiej,

Magdzie Chrawelskiej,

Panom:

Mateuszowi Księżopolskiemu,

Tadeuszowi Ruszkiewiczowi,

Na ręce Pani Dyrektor Zespołu Policealnych Szkól Medycznych Lidii Lio, Pani Agnieszki Kowalczyk, opiekującej się wolontariuszami i pani Barbary Świercz Kierownikowi Praktycznego Kształcenia, składamy ogromne podziękowania za życzliwą współpracę i wielkie serce dla osób niewidomych. Szkoła ofiarowała nam do lokalu krzesełka, dzięki którym możemy teraz przyjmować w lokalu duże grupy osób niewidomych, wolontariuszy i słuchaczy.

Dziękujemy także Panu Prezesowi Zarządu Fundacji BRE Banku Henrykowi Okrzei i Pani  Wiceprezes Zarządu Elżbiecie Ledzion za dofinansowanie projektu „Wiele Potrafię bezwzrokowo” realizowanego głównie ze środków PFRON programu PARTNER 2006.

Podziękowanie Magdalenie Czajkowskiej za udzielanie Fundacji pomocy prawnej.

Podziękowanie dla Hanny Stankiewicz, Katarzyny Marczak, Zespołowi Policealnych Szkół Medycznych.

Podziękowanie dla firmy ORFI – punktu usługowego w Warszawie, zajmującego się nadrukami reklamowymi.

Adres:

ul. Polna 10/14

tel./fax (022) 825 65 82, (022) 825 66 87,

tel. kom. 600 481 014.

Punkt jest czynny od poniedziałku do piątku w godz. 9 -19 i w soboty w godz. 10 -16. Strona internetowa: www.orfi.pl